MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
