MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Close
km: បិទ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
