MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
