MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Close
oc: Tampar

en: Red
oc: Roge

en: Blue
oc: Blau

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary
oc: Primaire

en: Status message
oc: Messatge d'estat
