MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Close
pl: Zamknij

en: Red
pl: Czerwony

en: Products
pl: Produkty

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Blue
pl: Niebieski

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Continue shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary
pl: Główny

en: Status message
pl: Komunikat

en: Import product nodes.
pl: Importowanie węzłów produktów.

en: Import products.
pl: Importowanie produktów.
