MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Close
ro: Închideți

en: Red
ro: Roșu

en: Products
ro: Produse

en: Blue
ro: Albastru

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Continue shopping
ro: Continuă cumpărăturile

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
