MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Close
ru: Закрыть

en: Red
ru: Красный

en: Products
ru: Товары

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Blue
ru: Синий

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Continue shopping
ru: Продолжить покупки

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary
ru: Первичный

en: Status message
ru: Статус

en: Go to checkout
ru: Перейти к оформлению заказа

en: Item successfully added to your cart
ru: Товар успешно добавлен в Вашу корзину
