MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Close
sl: Zapri

en: Red
sl: Rdeča

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
