MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Blue
sq: Blu

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
