MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Close
sv: Stäng

en: Red
sv: Röd

en: Products
sv: Varor

en: Blue
sv: Blå

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Continue shopping
sv: Fortsätt handla

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary
sv: Primär

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Go to checkout
sv: Gå till kassan

en: Item successfully added to your cart
sv: Artikeln lades till i din varukorg
