MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Close
tr: Kapat

en: Red
tr: Kırmızı

en: Products
tr: Ürünler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Blue
tr: Mavi

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Continue shopping
tr: Alışverişe devam et

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary
tr: Birincil

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Carrot
tr: Havuç

en: Item successfully added to your cart
tr: Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
tr: Drupal, Dries Buytaert adına tescilli bir markadır.
