MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Close
uk: Закрити

en: Red
uk: Червоний

en: Products
uk: Товари

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Blue
uk: Синій

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Continue shopping
uk: Повернутися до магазину

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary
uk: Основні

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Import product nodes.
uk: Імпорт товарних матеріалів.

en: Go to checkout
uk: Перейти до оформлення

en: Import products.
uk: Імпорт товарів.

en: Item successfully added to your cart
uk: Товар успішно доданий у кошик
