MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Close
ast: Zarrar
