MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
