MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Close
cy: Yn agos

en: Red
cy: Coch

en: Products
cy: Nwyddau

en: Blue
cy: Glas

en: Error message
cy: Neges wall

en: Continue shopping
cy: Parhau i siopa

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
