MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Close
da: Luk

en: Red
da: Rød

en: Products
da: Produkter

en: Blue
da: Blå

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Continue shopping
da: Forsæt med at handle

en: Warning message
da: Advarsel

en: Primary
da: Primær

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Go to checkout
da: Gå til betaling

en: Item successfully added to your cart
da: Varen blev tilføjet til din indkøbskurv
