MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Close
id: Tutup

en: Red
id: Merah

en: Products
id: Produk

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Blue
id: Biru

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Continue shopping
id: Lanjutkan belanja

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status
