MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Blue
ku: شین

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
