MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Close
lv: Aizvērt

en: Red
lv: Sarkans

en: Products
lv: Preces

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Blue
lv: Zils

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
