MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга
