MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Close
mr: बंद
