MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Red
nl: Rood

en: Products
nl: Producten

en: Blue
nl: Blauw

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Continue shopping
nl: Ga verder met winkelen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary
nl: Primair

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Import product nodes.
nl: Productnodes importeren.

en: Go to checkout
nl: Ga naar de kassa

en: Import products.
nl: Producten importeren.
