MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Close
nn: Lukk

en: Products
nn: Varer

en: Continue shopping
nn: Handle meir
