MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Red
sk: Červená

en: Products
sk: Produkty

en: Blue
sk: Modrá

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary
sk: Primárny

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Link Hover
sk: Odkaz Hover

en: Carrot
sk: Mrkva

en: Go to checkout
sk: Prejsť k pokladni

en: Item successfully added to your cart
sk: Položka bola vložená košíka

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Asphalt
sk: Asfalt
