MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
