MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Close
th: ปิด

en: Red
th: แดง

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
