MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Products
af: Produkte

en: Blue
af: Blou
