MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
