MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Blue
el: Μπλε

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Continue shopping
el: Συνεχίστε τις αγορές

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
