MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blue
eo: Blua
