MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Close
et: Sulge

en: Red
et: Punane

en: Products
et: Tooted

en: Blue
et: Sinine

en: Error message
et: Veateade

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
