MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Close
eu: Itxi

en: Blue
eu: Urdina

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
