MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Close
fa: بستن

en: Red
fa: قرمز

en: Products
fa: محصولات

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Blue
fa: آبی

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Continue shopping
fa: ادامه خرید

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Primary
fa: اصلی

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Go to checkout
fa: برو به سبد خرید
