MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Close
fi: Sulje

en: Red
fi: Punainen

en: Products
fi: Tuotteet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Blue
fi: Sininen

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Continue shopping
fi: Jatka ostosten tekoa

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Import product nodes.
fi: Tuo tuotesisältöä.

en: Go to checkout
fi: Mene kassalle

en: Import products.
fi: Tuo tuotteita.

en: Item successfully added to your cart
fi: Tuote onnistuneesti lisätty ostoskoriisi.
