MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Close
gu: બંધ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
