MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Close
hi: बंद करे

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Blue
hi: नीला

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
