MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Close
hu: Bezár

en: Red
hu: Vörös

en: Products
hu: Termékek

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Blue
hu: Kék

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Continue shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Go to checkout
hu: Tovább a fizetéshez

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.
