MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
