MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Close
it: Chiudi

en: Products
it: Prodotti

en: Blue
it: Blu

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Continue shopping
it: Continua l'acquisto

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Primary
it: Primario

en: Status message
it: Messaggio di stato
