MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Blue
ka: ლური
