MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Blue
kk: Көк

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
