MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
