MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Red
lt: Raudona

en: Products
lt: Prekės

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
