MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
