MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Close
ps: تړل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
