MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Padrão

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Close
pt: Fechar

en: Red
pt: Vermelho

en: Products
pt: Produtos

en: Blue
pt: Azul

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Continue shopping
pt: Continuar comprando

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Primary
pt: Primário

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Go to checkout
pt: Finalizar pedido

en: Import products.
pt: Importar produtos.

en: Item successfully added to your cart
pt: Item adicionado ao carrinho
