MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
