MojoCart (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Close
vi: Đóng

en: Red
vi: Đỏ

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Blue
vi: Xanh

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Continue shopping
vi: Tiếp tục mua hàng

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary
vi: Chính

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Go to checkout
vi: Thanh toán ngay

en: Item successfully added to your cart
vi: Sản phẩm đã được thêm vào giỏ hàng của bạn
