Mollie Payment (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Payment
nl: Betaling

en: View payment
nl: Betaling weergeven

en: Your payment is still being processed.
nl: Uw betaling wordt nog verwerkt.

en: Your payment was successfully completed.
nl: Uw betaling is gelukt.

en: Your payment failed.
nl: Uw betaling is mislukt.
