Mollie Payment (7.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced
fr: Avancé

en: Payment
fr: Paiement

en: Method
fr: Méthode

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Test mode
fr: Mode test

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fr: Impossible d'extraire %file, ce n'est pas une archive valide.
